Ստեփանակերտի Ստեփան Շահումյանի անվան հանրապետական մարզադաշտում մեկնարկել է համահայկական ամառային 7-րդ խաղերի բացման հանդիսավոր արարողությունը:
Մինչև օգոստոսի 17-ը Հայաստանում և Արցախում տեղի կունենան համահայկական ամառային 7-րդ խաղերը: Այս տարի նշվում է նաև խաղերի 20-ամյակը:
Ներկայացնում ենք բացման արարողությունը՝ լուսանկարներով․
The official opening ceremony of the 7th Pan-Armenian Summer Games took place at the Stepanakert Republican Stadium named after Stepan Shahumyan, Artsakh RepublicThe official opening ceremony of the 7th Pan-Armenian Summer Games took place at the Stepanakert Republican Stadium named after Stepan Shahumyan, Artsakh RepublicThe official opening ceremony of the 7th Pan-Armenian Summer Games took place at the Stepanakert Republican Stadium named after Stepan Shahumyan, Artsakh RepublicThe official opening ceremony of the 7th Pan-Armenian Summer Games took place at the Stepanakert Republican Stadium named after Stepan Shahumyan, Artsakh Republic