11։00-14։00 Կաթնաղբյուր գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Հրազդան քաղաք՝ Կենտրոն թաղ․ 55 ,83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 111, 113 շենքեր, Երկաթգծի բանավան թաղամաս, Կոստան Զարյանի անվան արվեստի դպրոց, Մականախաղի և շախմատի օլիմպիական մանկապատանկան մարզադպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծաղկաձոր համայնք, Աղավնաձոր գյուղ՝ «Վիվա-Ման» ՍՊԸ, «Համակցված կերերի գործարան», «Մանկավարժական համալսարան», «Ուղեծիր», «Արմեն Հովհաննիսյան», «Լավրենտի Վարդանյան», «Զարթոնք», «Կակոսյան Աիդա» հանգստյան տներ, «Վիվա-Արմենիա», «Յուքոմ», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, սեփականատերեր՝ «Զարիկ Գևորգյան», «Ավագյան Արմեն», «Սևակ Հակոբյան», «Ռոման Մուրադյան», «Արսեն Հարությունյան» և հարակից բաժանորդներ, Ձորաղբյուր գյուղ մասնակի և Արայի խճուղու ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
09.30-11:00 Կարճաղբյուր գյուղ՝ 2-րդ փողոց, 2-րդ փակուղի 16, 17, 18 փողոցներ,
11։00-14։00 Լճավան, Մաքենիս, Ախպրաձոր, Կարճաղբյուր, Ծովակ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Սևանի Իշխան» ՓԲԸ, Կարճաղբյուրի զինմաս, «Սևան» Ազգային պարկ ՊՈԱԿ, «Գեղարքունիք» ՋՕԸ, «Խաչատրյան Սահարոն» ԱՁ, «Տելեկոմ Արմենիա», «Վիվա-Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաներ, Ներքին Ճամբարակ և Թթուջուր գյուղեր,թիվ 4 դպրոց,
11։00-16։00 Սևան համայնք, Ծովագյուղ գյուղն ամբողջությամբ, «Բետոն Ուզել», «Գեղեցկուհի Անահիտ», «Վաղարշակ և Արսեն», «ՆԱ Փրոդաքշն», «Արծափ Հնդկացորեն», «Գալաքսիա Կոնցեռն», «ՄՄՄ ընդ Ռ», «Ալիք» ԱԿ, «Արծափ Շին» ՍՊԸ-ներ, սեփականատերեր՝ «Վարազդատ Խուդաբաշյան», «Արտեմ Պետրոսյան», «Պարգև Շահբազյան» , «Ծովագյուղի ՃՇՇ» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,