«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Պուշկինի փողոց 35, 36, 42, 44, 46, 48 շենքեր, Կողբացի փողոց 42 շենք և 75/5 առանձնատուն, Ռուսթավելու փողոց 3-102 առանձնատներ, Երևանցու փողոց 24-38 առանձնատներ, Տերյան փողոց 19, 23, 25 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 24, 28, 34, 36 շենքեր,
11:00-17:00 Ավան՝ Աճառյան փողոց 2/1, 44 շենքեր, «Վիվա Արմենիա», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ, «ՀայԲիզնեսբանկ» ընկերություն, «Վեոլիա ջուր» ՓԲԸ, «Ինֆեկցիոն հիվանդությունների ազգային կենտրոն» և «Կախվածությունների բուժման ազգային կենտրոն» ՓԲԸ-ներ, «Հարվալ ինժեներինգ» ԲԲԸ, «Հողշինմոնիթորինգ» ՊՈԱԿ, «Սալմագ», «Զիգի Ռեսուրսիս», «Ֆորա», «Գոլդ Պետրոլ», «ՀՍՌ Ֆարինա», «Ճանշիննախագիծ ինստիտուտ» ՍՊԸ-ներ, «Կոմանդոս» ընկերություն, ՀՀ ԱԱԾ վարչության շենք, Քարի եւ սիլիկատների գիտահետազոտական ինստիտուտ, «Էլդորադո» և «Ակվատուս» խանութ սրահներ, հարակից տարածքների առանձնատներ և ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
10:00-16:00 Ջանիբեկյան, Բաշինջաղյան և Ռոստոմյան փողոցներ մասնակի,
10:00-16:00 ՀԱ Ա-1 թաղամաս 132 շենք, Գ․Շերամի փողոց 79, 81, 85, 87, 89, 93, 103 շենքեր, Ամառանոցային 1, 2 տարածքներ մասնակի, Անդրանիկի, Տիչինայի, Հովնաթանի փողոցներ մասնակի և թիվ 19 պոլիկլինիկա,
10:00-16:00 Տիգրան Մեծի պողոտա 46 շենք, Տիգրան Մեծի պողոտա 38, 40, 40 Բ շենքեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քրիստափորի փողոց 4/1 հասցե և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,