Կենտրոնական բանկը ներկայացրել է հոկտեմբերի 29-ից  նոյեմբերի 03-ն ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքները.
USD
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել  է 86,820,036 ԱՄՆ դոլար  485,58 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, և վաճառվել  93,549,533 ԱՄՆ դոլար 487,08 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում առևտրային բանկերի միջև իրականացվել է 14,700,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք 486.90 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում գործարք չի իրականացվել:
EUR
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 10,777,647 եվրո 550.94 դրամ մեկ եվրոյի դիմաց միջին փոխարժեքով, և վաճառվել 21,780,674 եվրո 555.13 դրամ մեկ եվրոյի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում առևտրային բանկերի միջև և «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում գործարք չի իրականացվել:
RUB
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 1,664,768,324 ՌԴ ռուբլի 7.36 դրամ մեկ ռուբլու դիմաց միջին փոխարժեքով, և վաճառվել 780,896,341 ՌԴ ռուբլի 7.45 դրամ մեկ ռուբլու դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում նշված ժամանակահատվածում առևտրային բանկերի միջև իրականացվել է 12,000,000 ՌԴ ռուբլու առք և վաճառք 7,40 դրամ մեկ ՌԴ ռուբլու դիմաց միջին փոխարժեքով:
Հոկտեմբերի 22-28-ն ընկած ժամանակահատվածում բանկերի կողմից դրամով տեղաբաշխված միջոցների ծավալը կազմել է 58.3 մլրդ դրամ, իսկ ԱՄՆ դոլարով տեղաբաշխված միջոցների ծավալը՝ 45.5 մլն ԱՄՆ դոլար: