Տղաներիցս մեկի դասարանցիները կարծել են՝ ահաբեկիչներ են մտել դպրոց․ Ռուբեն Մելիքյանը մանրամասներ է պատմել Ջոն Կիրակոսյանի անվան դպրոցում տեղի ունեցածից
Իմ տղաները նույնպես սովորում են թիվ 20 դպրոցում։ Իրավապահների ցուցադրական «նիկոլիզմի» պատճառով բոլոր երեխաները ահավոր վախեցել են․ ֆեյսբուքի իր էջում գրել է փաստաբան Ռուբեն Մելիքյանը՝ խոսելով այսօր Երևանի Ջոն Կիրակոսյանի անվան թիվ 20 դպրոցում ԱԱԾ-ի իրականացրած գործողություններից։
«Տղաներիցս մեկի դասարանցիները կարծել են՝ ահաբեկիչներ են մտել դպրոց։ Էրեխեքը խուճապի մեջ սկսել են փախնել-պախկվել։ Մի խոսքով՝ ԿԱՇՄԱՌ:
Կարճ ասած, նման խայտառակ օպերացիա հրահանգավորողը պետք է պատժվի։ Թե չէ՝ էլի՛ են անելու։ Ձե՛ր երեխաների դպրոցներում են անելու՝ ձե՛ր էրեխեքին են լեղապատառ անելու։
ՀԳ. Բուն «հանցանքի» մանրամասներին տեղյակ չեմ, բայց դրանք բնավ էական չեն։ Ամեն ինչին ձև կա»,- գրել է Մելիքյանը։
Հիշեցնենք, որ ավելի վաղ տեղեկացրել էինք, որ անառակաբարո արարք կատարելու համար ձերբակալվել է Երևանի Ջոն Կիրակոսյանի անվան դպրոցի աշխատակիցը։