«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Հյուսիսային պողոտա 5 շենք, Բուզանդի փողոց 1 շենք, Ֆիրդուսի փողոց 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փողոց 15, 30, 34 առանձնատներ,
11:00-17:00 Աղբյուր Սերոբի փողոց 10 շենք և 6-22 առանձնատներ, Սոսեի փողոց 2-րդ նրբանցք 8 շենք,
12:00–15:00 Դավիթ Բեկի փողոցին հարակից տարածքների առանձնատներ, «Փիթ Ստոպ Ինթերնեշնլ» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Նազարբեկյան թաղամաս 31, 31Ա շենքեր, Շիրազի փողոց մասնակի, Փիրումյան թաղամաս և Սիլիկյան թաղամաս 5, 7 փողոցներ մասնակի,
10:00-16:00 Դավթաշեն թաղամաս՝ Ձոր 2 թաղամաս,
10:00-16:00 Անդրանիկի փողոց 158 շենք, Ա․ Բաբաջանյան փողոց 75, 79, 81, 83, 85, 87 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մեծարենցի և Գագարինի փողոցներ մասնակի,
10:00–16:00 «Ա Փ-Թ Ու-Ե Ու» ՍՊԸ, սեփականատեր՝ «Տ. Նազարյան», «Էյփիէսդի Սեդարա» ՍՊԸ, ԱԿ «Կոնտակտ», Ներքին Շենգավիթ 9-րդ փողոց՝ թիվ 1/1, 1/2, 2 և 3 հանրակացարաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 9-րդ փողոց 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ս. Տարոնցու նրբանցք 10, 12, 14, 16 շենքեր, Ս. Տարոնցու փողոցի նրբանցք 1, 2, 4, 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մանանդյան փողոց 41, 41/4 շենքեր, Արարատյան փողոց 10Բ բարաքներ, Արարատյան փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,