11։00-13։00 Ջերմուկ քաղաք՝ Անտառային, Շահումյան փողոցներ մասնակի, Եղեգնաձոր քաղաք՝ Աղավնաձորի խճուղի մասնակի,
12։00-14։00 Ելփին, Չիվա, Ռինդ գյուղեր, Արենի գյուղ մասնակի,
11:00–17:00 Զորավան, Արագյուղ, Բուժական, Սարալանջ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալխալյա», «Ալրեյամի ֆարմ» ՍՊԸ-ներ, «Զորավան» և «Նաիրյան» ԲԲԸ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ․ Գևորգյան», «Գ․ Պետրոսյան», «Սամվել Ամիրխանյան», «Անահիտ Վարդանյան», «Կ․ Փիլոյան», «Զ․ Կարապետյան», «Մ․ Հարությունյան», «Հ․ Բաղդասարյան», «Դ․ Հայրապետյան», «Շ․ Ղազարյան», «Վիվա-Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ, Մրգաշեն համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Արտամետ համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «ՍՎՍ ագրո» ՍՊԸ, «Վիվա-Արմենիա» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, Նոր Արտամետի պոմպակայան, Նոր Արտամետի Նոր թաղամաս, «Քոնսարք» ՍՊԸ, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, Սեփականատեր «Վ․ Սահակյան», «Ռոյալ Գազ Գրուպ» ՍՊԸ, Սեփականատերեր՝ «Լիլիթ Սահակյան», «Գայանե Պողոսյան», «Գ․ Մուրադյան» և «Գ․ Նավասարդյան»,