11։00-13։00 Նշավան գյուղ մասնակի,
11:00-14:30 Հովտաշատ գյուղ մասնակի,
11։00-15։30 Արտաշատ քաղաք՝ Ներսիսյան, Մամիկոնյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մրգավետ գյուղ մասնակի,
11:00-16:00 Սևակավան և Տիգրանաշեն գյուղեր,
10։00-16։00 Բալահովիտ «Պտղնի» Այգեգործական ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պտղնի-2» Այգեգործական ընկերություն 4, 14, 15, 16, 17 թաղամաս,
11։00-17։00 Աբովյան քաղաք՝ 4-րդ և 5-րդ միկրոշրջաններ մասնակի, Ջրվեժ գյուղ մասնակի, Ծաղկաձոր համայնք, Հանքավան գյուղ, Հանքավանի բնակելի շենքեր, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, «Խոտորջուր» առողջարան, Երևանի ավետարանի հավատի քրիստոնյաններ հանգստյան տուն, «Սասուն Միքաելյան» ՍՊԸ, «Ալեքս Հոուն» հանգստյան տուն, «Եղևնիներ», «ջրառ» ՍՊԸ-ը, «Էլեոնորա» հանգստյան տուն, հանքային ջրերի գործարան և հարակից բաժանորդներ,
10:30-16:00 Մ․Մասրիկ, Կուտական, Կախակն, Տրետուք գյուղեր, «Հրանտ Կարապետյան ՍՊԸ, «Գոգա-ՍԵդա Հարություններ ՍՊԸ, ՀՀՈՑ, «Վիվա-Արմենիա», «Յուքոմ», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ,
11:00-14:00 Մարտունի բնակավայր մասնակի, Հիվանդանոցի թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։30-14։30 Լճավան, Մաքենիս, Ախպրաձոր գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Յուքոմ», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ,