10:00-12:00 Բալահովիտ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Առինջ գյուղ՝ Խ․Աբովյան, Պ․Սևակ և Մ․Մկրտչյան թաղամասեր,
11:00-15:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ ՀՀՌՑ, «Վիվա-Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ, «Վիարդո» հանգստյան տներ, «Ծաղկահովիտ» և «Նարեկ» պանսիոնատներ, «Թեղենիս» առողջարանային համալիր, «Կապիտալ Բիլդ», «Եվրոպա Հաուս», «Դեջի Թեյն» ՍՊԸ-ներ և հարակից բաժանորդներ, Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան, Բարեպատ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:30 Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ 34, 35, 36, 37 փողոցների բաժանորդներ, Պարույր Սևակի, Արաբկիրի, Ն․ Ավետիսյան, Սեդրակ Ջալալյան, Ա․ Հարությունյան, Կարեն Դեմիրճյան, Շիրազի, Խաչանովի, Վահան Տերյան փողոցներ, Գարեգին Նժդեհի փողոց 1, 3, 5, 9, 9/1 շենքեր, Վազգեն Սարգսյան փողոց 5, 7, 9 շենք, Վազգեն Սարգսյան փողոց 1-ին փակուղի
11:00-17:00 Առինջ գյուղ՝ «Խ․Աբովյան», «Պ․Սևակ» և «Մ․Մկրտչյան» թաղամասեր, Ծաղկաձոր համայք, Մարմարիկ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծաղկաձոր համայքի Մարմարիկ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-15:00 Արջաձոր այգեգործական ընկերություն, «Ալ Մայնինգ» ավազահանք, «Հայաէրոնավիգացիա» ՓԲԸ, «Հ․Ավետիսյան» ԱՁ, «Վիվա-Արմենիա», «Յուքոմ», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ
10։30-14։00 և 14։30-16։30 Վարդենիս քաղաք մասնակի, Տերյան և Խրիմյան փողոցներ, Չարենցի փողոց 9 շենք,
11:00-15:00 Մարտունի բնակավայր մասնակի, Հիվանդանոցի թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մադինա, Լեռնակերտ բնակավայրն ամբողջությամբ, Ներքին Գետաշեն գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13:00-16:30 Վարսեր բնակավայր մասնակի, «Սևան» հեռուստակենտրոն, Սևանի խմելու ջրի և ոռոգման պոմպակայաններ, «Գրին Սոլնուշնս», «Արփի Վան», «Արա Արեգ», «Լեվ Լեն», «Հ. Սեդրակյան և ընկերներ», «Սեվան Կայան» ՍՊԸ-ներ, «Սասուն Հայրապետյան», «Գայանե Հակոբյան», «Արտակ Ավագյան», «Արսեն Գասպարյան», «Դավիթ Գաբրիելյան», «Համլետ Պողոսյան», «Շանաթ Բոզոյան», «Էդիկ Մխիթարյան», «Ա. Տեր Գրիգորյան», «Ա. Սալազարյան» ԱՁ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,