«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Կոմիտասի պողոտա 36Ա-38/3 շենքեր, Հր.Քոչարի փողոց 41, 147/1 շենքեր և 137-137/1 առանձնատներ, Ռիգայի փողոց 13-14, 63/4 շենքեր, Արծրունի փողոց 90, 92 շենքեր, Զարյան փողոց 2-2/1 շենքեր, Պռոշյան 1-ին նրբանցք 2-62/3, 27-74 առանձնատներ, Դեմիրճյան փողոց 1/2-10, 12-60 առաձննատներ, Այգեկցու փողոց 6-34 առանձնատներ,
10:00-16:00 Մուշական թաղամաս 2, 4, 5, 7, 11 փողոցների առանձնատներ և ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-12:30 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Ս.Հակոբյան, Պռոշյան, Շահումյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13:30-15:00 Գետազատ, Բուրաստան գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10:30-11:00 Չարենցավան քաղաք՝ 6-րդ թաղամաս 1-4, 19, 20, 20ա շենքեր, թիվ 5 դպրոց, Միասնական սոցիալական ծառայության Չարենցավանի տարածքային կենտրոն և Քննչական վարչություն,