10:00-11:00 Վեդի քաղաք` Սարիբեկ Վարդանյան, Սարոյան, Գայի, Թումանյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12:00 Ազատաշեն, Գեղանիստ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-13։00 Վեդի քաղաք` Արարատյան փողոց մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոյակերտ և Տափերական գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-
11:00-13:00 Վեդի քաղաք` Իսահակյան, Արցախի, Չարենցի, Գնունի, Ա. Խաչատրյան, Շիրազի, Շահումյան, Սևակի, Նար-Դոսի, Մաշտոցի, Կամոյի, Արմեն Բազոյան, Մարատ Խաչատրյան, Սազայի Նիկողոսյան, Արտակ Բարսեղյան, Արամ Յղյան և Գետափնյա փողոցներ մասնակի,
10։30-12։30 Շատին և Ռինդ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Ջերմուկ քաղաք՝ Շինարարների, Շահումյան, Անտառային փողոցներ մասնակի, Գնդևազ և Կեչուտ գյուղեր, Գնդևազի թռչնաբուծական ֆաբրիկա, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ, «Վիվա-Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Արփա Սևան» թունելախորշ և «Արսքար» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-16։00 Ազատեկ, Զեդեա և Փոռ գյուղեր, Զառիթափ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14։00 Մրգաշեն համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Արտամետ համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «ՍՎՍ Ագրո» ՍՊԸ, «Վիվա-Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Քոնսարք» ՍՊԸ, «Ռոյալ Գլաս գրուպ» ՍՊԸ, Սեփականատերեր՝ «Վ․Սահակյան», «Լիլիթ Սահակյան», «Գայանե Պողոսյան», «Գ․Մուրադյան», «Գ․Նավասարդյան», Նոր Արտամետ գյուղ՝ Նոր թաղամաս, Նոր Արտամետ պոմպակայան, Զովունի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի գյուղ՝ 4, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38 փողոցներ, ԱԱԾ զորամաս և ԱԻՆ,
11։00-17։00 Ձորաղբյուր գյուղ՝ Ազատության փողոց և հարակից նրբանցքներ, Գառնի գյուղ՝ «Բանավան» թաղամաս, «Ֆերո» գործարան, Օզոնակայան և հարակից բաժանորդներ,
10:30-16:30 Սևան քաղաք՝ Չերյոմուշկա թաղամաս, Շիրազի փ. 10-57, Չարենցի փ. 33-162, Լճափնյա փ. 21-39, Նաիրյան 1-ին նրբ. 1-17, Ազնավուրի փ. 2-15, Արա Գեղեցիկի, Նալբանդյան փ. 40-59, Նաիրյան փ. 166-183, Շինարարների փ. 1-5, Էներգետիկների փ. 1-3, Նալբանդյան փ. 30-65, Սյունաց փ. 15, Սայաթ-Նովայի փ. 9-11, Գործարանային փ. 1-2 բազմաբնակարանային շենքեր, Սևանի բժշկական կենտրոն, Ծխախոտի գործարան, «Դառլմիգ Հոլ» արարողությունների սրահ, գազալցակայաններ՝ «Գ. Ղուկասյան», «Հ. Ասատրյան», «Հ. Սանեյան», «ԷՍ Քոմպանի», «Գոլդ Մաստեր», «Մեծեփասար» ՍՊԸ-ներ, թիվ 4 ավագ դպրոց, Երաժշտական դպրոց, թիվ 1 ավագ դպրոց, Միկրո թաղամասի կեղտաջրերի պոմպակայան, «Գումս» փորձարարական բազա և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
14:00-17:00 Սևան համայնք՝ Վարսեր գյուղ մասնակի, Ավտոտեխսպասարկման կետ, Հեռուստակենտրոն, Սևանի խմելու ջրի պոմպակայան, «Հ. Ստեփանյան և ընկերներ», «Ա. Տեր Գրիգորյան», «Ա. Սալազարյան», «Է. Մխիթարյան», «Շ. Բոզոյան», «Հ. Պողոսյան», «Դ. Գաբրիելյան», «Ա. Գասպարյան», «Ա. Ավագյան», «Գ. Հակոբյան» և Ս. Հայրապետյան» ԱՁ-ներ, «Լեվ Լեն», «Արա Արեգ», «Գրին Սոլնուշնս» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12։00-16։00 Դիլիջան քաղաք՝ Սայաթ-Նովայի, Մխիթարյան, Հակոբջանյան, Մյասնիկյան և Ուսանողական փողոցներ մասնակի, Թախտա թաղամաս մասնակի, Թբիլիսյան խճուղի մասնակի, Ոսկեվան գյուղ մասնակի, Կոթի, Բարեկամավան գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,