Մեկնարկել է Ազգային ժողովի պետական-իրավական հարցերի ու ֆինանսավարկային և բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստը։
Զեկուցողներ` Ֆինանսների նախարար Տ.Խաչատրյան, նախագահի աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալ, աշխատակազմի ղեկավարի լիազորությունները կատարող Խ.Պողոսյան, ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար – գլխավոր քարտուղար Վ.Նարիբեկյան, Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Ա.Հարությունյան, Սահմանադրական դատարանի աշխատակազմի ղեկավար Ս.Առաքելյան, Բարձրագույն դատական խորհուրդ` Դատական դեպարտամենտի ղեկավար Գ. Հարությունյան, ԲԴԽ նախագահ Կարեն Անդրեասյան, Գլխավոր դատախազության գլխավոր քարտուղար Հ.Նավասարդյան, ՀՀ պետական վերահսկողության ծառայության ղեկավար Ռ. Պետրոսյան, ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Ա.Քյարամյան, ՀՀ կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի նախագահ Հ․Հարությունյան, ՀՀ հակակոռուպցիոն կոմիտեի նախագահ Ս.Խաչատրյան, Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովի նախագահ Տ.Մուկուչյան։