«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ֆրունզեի փ․ 6/1, 8/1 շենքեր, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Դ․ Մալյան նրբանցքի 8, 10 շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 7-րդ փողոցի սեփական տներ, Նորքի 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, թիվ 124 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Իսահակյան փ. 2, 7, 8, 10, 12 շենքեր, Նալբանդյան փ. 45, 47, 49, 51, 55, 59 շենքեր, Կորյուն փ. 1, 3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 35փ. 4-33; 37փ. 1-34; 41փ. 1-15; 43փ. 1-33; 45փ. 1-70; 6-40 սեփական տներ,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 38/2 շենք, Երզնկյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 17 և 37 փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան 1-ին փակ. 9 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12:00 Մասիս քաղաք՝ Կայարան թաղամաս և 2-րդ թաղամասներ մասնակի, Նորամարգ, Սայաթ-Նովա, Նորաբաց և Զորակ գյուղեր մասնակի,