12:30-14:00 Արտաշատ քաղաք՝ Լուսինյան և Աթարբեկյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-16:00 Այնթափ գյուղ մասնակ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-13:00 Ջերմուկ քաղաք՝ Բարեկամության, Շահումյան, Գործարանային, Մյասնիկյան փողոցներ մասնակի, «Ձախափնյա» թաղամաս մասնակի և «Արմենիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
10։30-12։30 Ռինդ գյուղ մասնակի, Աղնջաձոր գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10:00-15:00 Գնդեվազ գյուղ, Կեչուտ գյուղ մասնակի, «Գնդեվազի թռչնաֆաբրիկա» ՓԲԸ, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ, «Վիվա-Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Արփա-Սևան» թունելախորշ, «Արսքար» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
10:30-13:00 Արմավիր քաղաք՝ Երևանյան փողոց մասնակի, Հանրապետության, Նալբանդյան և Չարենցի փողոցներ,
10:00-13:00 Բջնի համայնք՝ «Վիվա-Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Նոր Գեղի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փողոց, «Երկրաբան» թաղամաս, «Սառնարան-2» թաղամաս, Սեփականատերեր՝ «Գ. Սաֆարյան», «Կիրակոսյան», «Հ․ Նազալյան», «Լիդեր», «Լորի», «Աղավնի» ՍՊԸ-ներ,
11։00-17։00 Պռոշյան համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խանջյան, Գայի, Տեղերաշեն, Անդրանիկի և Երևանյան փողոցներ, «Հովակիմենք» ՍՊԸ և սեփականատեր «Վ Սահակյան», Բագրևանդ թաղամաս մասնակի, Գառնի և Ողջաբերդ գյուղեր մասնակի, Հացավան և Գեղադիր գյուղերն ամբողջությամբ, Ջրաբեր, Կապուտան, Հատիս, Զովաշեն գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,