«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 «Էրեբունի» թանգարան, Նոր Արեշ 35 փողոց 1-45 առանձնատներ, Խաչիկ Դաշտենցի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Արևադաշտ, Տալվորիկ, Արտիմետ, Վանադ և Կողբավան գյուղեր
11:00-17:00 Արա, Ափնա, Վարդենուտ, Շենավան, Հարթավան, Արագած, Ծաղկաշեն և Ոսկեվազ գյուղեր, Օշական և Ոսկեհատ գյուղեր մասնակի,
10:00-12:00 Վեդի քաղաք` Սարիբեկ Վարդանյան, Մարշալ Բաղրամյան, Անդրանիկի, Օզանյան, Նելսոն Ստեփանյան, Գևորգ Չավուշի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դարակերտ, Գեղանիստ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-13։00 Վեդի քաղաք` Կասյան, 26 Կոմիսարների, Խանջյան, Խաչատրյան, Թեհլերյան, Սերժիկ Հակոբյան, Խորենացի, Գայի, Տերյան, Պարոնյան, Դանիել Վարուժանի, Գագիկ Բարսեղյան, Ալիկ Գուբաշկինի, Լոլա Վարդանովայի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սիսավան, Նոյակերտ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։30 Շահումյան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-12։00 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Երկաթուղայիների, Արազի, Այվազովսկու, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Ներսիսյան Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի, Օրբելի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,