Հոկտեմբերի 6-ին, ժամը 08.50-ին, «Մերսեդես» մակնիշի մեքենայի վարորդը Երևանի Արմենակյան փողոցում վրաերթի է ենթարկել 49-ամյա կնոջ, որը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Կատարվում է քննություն. տեղեկացնում են ՀՀ ոստիկանությունից։
Հոկտեմբերի 6-ին, ժամը 16.30-ին, Երևանի Չարենցի փողոցում իրար են բախվել անհայտ համարանիշի ավտոմեքենաներ, ինչի հետևանքով 31-ամյա կինը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Հոկտեմբերի 6-ին, ժամը 08.50-ին, «Օպել» մակնիշի մեքենայի վարորդը Երևանի Հալաբյան փողոցում վրաերթի է ենթարկել 70-ամյա տղամարդու, որը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Հոկտեմբերի 7-ին, ժամը 09.00-ին, Երևանի Բագրատունյաց փողոցում իրար են բախվել «Գոլֆ» և «Ֆորդ» մակնիշի մեքենաներ. «Գոլֆի» վարորդը և ուղևորը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են հիվանդանոց:
Հոկտեմբերի 6-ին, ժամը 14.00-ին, «Տոյոտա» մակնիշի մեքենան Երևանի Վարշավյան փողոցում դուրս է եկել երթևեկելի հատվածից և բախվել երկաթյա դարպասներին ու քարե ցանկապատին. վարորդը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Հոկտեմբերի 7-ին, ժամը 04.00-ի սահմաններում, «ՎԱԶ-2115» մակնիշի մեքենան Երևան-Արմավիր ճանապարհի 37-րդ կմ-ին բախվել է էլեկտրասյանը, ծառերին և կողաշրջվել. վարորդը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Հոկտեմբերի 7-ին, ժամը 16.40-ին, Հրազդան քաղաքի Աղբյուրակ թաղամասում իրար են բախվել «ՎԱԶ-2114» և «Մերսեդես» մակնիշի մեքենաներ. «Մերսեդեսի» ուղևորը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Հոկտեմբերի 7-ին, ժամը 15.30-ի սահմաններում, Գառնի գյուղում իրար են բախվել «ՎԱԶ-2121» և «Ֆոլքսվագեն» մակնիշի մեքենաներ. «Ֆոլքսվագենի» վարորդը և «ՎԱԶ-2121»-ի ուղևորը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են հիվանդանոց:
Հոկտեմբերի 7-ին, ժամը 08.40-ի սահմաններում, Իջևան քաղաքի Արցախյան փողոցում իրար են բախվել «Իսուզու» և «ՎԱԶ-21010» մակնիշի մեքենաներ: Վարորդները և «ՎԱԶ-21010»-ի երկու ուղևորները մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են հիվանդանոց: