«Դահլիճում ընդդիմությունից մարդ չկա»,- Ազգային ժողովում ՄԻՊ-ի թեկնածու Քրիստինե Գրիգորյանի  ընտրության հարցի քննարկման ժամանակ նկատեց «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Լուսինե Բադալյանը:
Լուսինե Բադալյանը, արձագանքելով «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Արեգնազ Մանուկյանի ելույթին, որում նրա քննադատության թիրախում էր հայտնվել պաշտպանության նախարարի հարսանեկան արարողությունը, նշեց. «Մինչև բոլորովին վերջերս ամուսնացող մարդկանց շնորհավորում էին, երջանկություն մաղթում․․․Ամուր ընտանիքն ամուր պետության ամենակարևոր օղակն է։ Այսօր նոր կազմավորվող ընտանիք ունենք։ ՀՀ պաշտպանության նախարարն ամուսնացել է, և առաջին իսկ վայրկյանից փորձում ենք սոցիալական կայքերում և, ուշադրություն, ԱԺ ամբիոնից նորապսակների կյանքը վերածել դժոխքի»:
Պատգամավորն ԱԺ ամբիոնից շնորհավորեց պաշտպանության նախարարին՝ մաղթելով երջանկություն: «Իսկ հաշվապահությունը թողնենք ընդդիմությանը»,- նշեց պատգամավորը: