11։00-12։00 Զառ, Սևաբերդ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Ջրվեժ՝ Մելքոնյան փողոցի ռեստորանային համալիրներ,
11:00-16։30 Բալահովիտ գյուղ, Պտղնի Այգեգործական ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Նավթամթերք», «Օազիս», «Անգար», «Հ․ Սեթաղայան», «Կլեոպատրա», «Բրաբիոն Ֆլորա Սերվիս», «Ալմերիա», «Գ․ Հովսեփյան» ՍՊԸ-ներ, «Գեղարդ» արտադրական կոոպերատիվ, «Գերեզմաններ» թաղամաս, «Քիմիագործ» այգեգործական ընկերություն, «Օնիրա Քլաբ» ՍՊԸ, «Պտղնի Արծիվ-2» այգեգործական ընկերություն, կոնյակի կոմբինատ և «Ա․ Ավագյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
11:00-17:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Մայիսյան, Պահլավունյաց, Մհեր Մկրտչյան, Սարալանջի, Չարենցի փողոցներ, Ոստիկանություն, Դպրոց, Մանկապարտեզ, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոց, «Սոֆիա Առաքելյան», «Դահուկ», «Ռոյալ» ՍՊԸ-ներ, «Միքայել Վարդանյան», «Բրյուսով», «Ադոմաս», «Կուսաստան-Հայաստան» հանգստյան տներ և հարակից այլ բաժանորդներ, Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ս․Փարաջանովի, Ն․Ավետիսյան, Հ․Թումանյան, Վ․Սարգսյան, Պ․Սևակի և Թ․Խաչատրյան փողոցներ և Կենտրոն 8 փողոց,
10։30-13։00 Զովունի գյուղ մասնակի,
11:00-1400 Մարտունի բնակավայր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան, Բարեպատ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սևան համայնք՝ Գեղամավան և Ծաղկունք բնակավայրերն ամբողջությամբ, «Գագարին Ագրո» ՓԲԸ, «Արթ Գա», «Դի Վի Էյչ» ՍՊԸ-ներ, «Նոհալ Լաբ» ԱՁ, «ՀԿՀ-Ագրոսպասարկում» Սևանի միջշրջանային միավորում ՍՊԸ, Կապի Բազա, «Գագարին» սերմնաբուծական սպառողական կոոպերատիվ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,