10:00-13:00 Արցախի փ. 15, 50, 51, 52 սեփական տներ, Երկաթուղայինների 1, 2, 3, 4 փողոցներ (1-24 ս/տ),
11:00-15:00 Նոր Արեշ 26փ. 77-106սեփական տներ, Դիմիտրովի 3, 4, 5 նրբ. 19-41 սեփական տներ,
11:00-17:00 Ուլնեցի 1 փակ. 1-6 շենքեր, Ուլնեցի 2 փակ. 1-6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուլնեցի 3 փակ. 1-6 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պ.Սևակի փ. 2 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆանարջյան, Հասրաթյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծարավ Աղբյուրի փողոց սեփական տներ, Քանաքեռ 16փ. սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆանարջյան 2 նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լեփսուսի փ. 25 շենք, Չեխովի փ․11, 12, Շևչենկո փ․ 7, Մանթաշյան փ․ 42, 50 շենքեր, Գ․Նժդեհի փ․ 28, 30, 30/1, 30/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, «Ա․Հայրապետյան» ԱՁ, «Հայրենիք» արտադրական կոոպերատիվ, «Տելեկոմ Արմենիա» ՓԲԸ, «Երքաղլույս» ՓԲԸ, «Հայբիզնեսբանկ» ընկերություն, «ՄՏՍ Հայաստան» ՓԲԸ, «Ջրային կառույցներ» ՓԲԸ, «Աբսեո-Արտ» ՍՊԸ, քաղ․ «Կ․Մկրտչյան», «Գոռ Նան» ՍՊԸ, քաղ․ «Դ․Սարգսյան», քաղ․ «Բ․Կարնազյան», քաղ․ «Ա․ Զարգարյան», քաղ․ «Ա,Սահակյան», «Կանաչապատում և շրջակա միջավայր» ՍՊԸ, «Սեքյուրիթի Ղրիմ» ՍՊԸ,