Դիմում եմ Սյունիքի մարզպետ Հունան Պողոսյանին, որ բացահայտ ուղղորդում է մարդկանց` գնալ և քվեարկել «Իմ քայլը» դաշինքով առաջադրված թեկնածուների օգտին․ Նաիրա Զոհրաբյան
«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության պատգամավորի թեկնածու Նաիրա Զոհրաբյանը ֆեյսբուքյան իր էջում տեղեկացրել է, որ Սյունիքի մարզում մարպետ Հունան Պողոսյանն ուղղորդում է մարդկանց ընտրել «Իմ քայլը» դաշինքով առաջադրված թեկնածուներին։
«Դիմում եմ Սյունիքի մարզպետ Հունան Պողոսյանին, որ բացահայտ ուղղորդում է մարդկանց` գնալ և քվեարկել «Իմ քայլը» դաշինքով առաջադրված թեկնածուների օգտին: Դուք հավատարմորեն ծառայել եք Ռոբերտ Քոչարյանին, Սերժ Սարգսյանին, Դուք փորձում եք նույն` արջի ծառայությունը մատուցել Նիկոլ Փաշինյանին: Ես վստահ եմ, որ վարչապետը չի հրահանգել Ձեզ լինել Հռոմի պապից ավելի կաթոլիկ, հավաքել համայնքապետերին և հրահանգել աշխատել «Իմ քայլը» դաշինքի թեկնածուների օգտին»,- նշել է Զոհրաբյանը: