Կդադարեցվի նշված հասցեների գազամատակարարումը․ «Գազպրոմ Արմենիա»
«Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ն տեղեկացնում է, որ պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հուլիսի 6-ին ժամը 09:00-ից մինչև հուլիսի 7-ը ժամը 18:00-ն կդադարեցվի Արարատի մարզի Այնթափ, Նոր Խարբերդ, Նոր Կյուրին, Մարմարաշեն, Ջրահովիտ գյուղերի գազասպառողների, «Լիգա», «Էտրո», «Հովան-Լիան», «Արտ-Թամ», «Ֆրիվեյ-Էքսպրես», «ԱՐՄ գազ», «Շահումյան գազ», «Սարանդ», «Խճաքար Մուսա» ՍՊԸ-ների և «Ատակ» ԱԿ-ի ԱԳԼՃԿ-ների գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հուլիսի 6-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն կդադարեցվի Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակ քաղաքի Տիգրան Մեծի, Բաղրամյան, Պ.Սևակի, Գ.Նժդեհի, Սեպտեմբերի 21-ի, Զորավար Անդրանիկի, Բայրոնի, Չարենցի, Կոմիտասի, Տերյան, Իսակովի, Թումանյան, Մաշտոցի, Ս.Չիլինգարյան, Իսահակյան, Օգոստոսի 23-ի, Գետափնյա, Սարալանջի փողոցների, Լեոյի նրբանցքի, Վահան գյուղի գազասպառողների, «Ուրսա մաժոր», «Տիգարելլ» ՍՊԸ-ների ԱԳԼՃԿ-ների, սեփականատեր Արսեն Նադարյանի, «Տիգրան Շահնազարյան» ԱՁ-ի, Ճամբարակի թիվ 3 մանկապարտեզի, Ճամբարակի հրշեջ փրկարարական ջոկատի, Ճամբարակի «Սոցիալական Երկխոսություն» ԱԿ-ի գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հուլիսի 6-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 14:00-ն կդադարեցվի Կոտայքի մարզի Վերին Պտղնի համայնքի Նորավան թաղամասի գազասպառողների գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հուլիսի 7-ին ժամը 13:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն կդադարեցվի Սյունիքի մարզի Սյունիք գյուղի գազասպառողների գազամատակարարումը: