Նախիջևանի Օրդուբադ շրջանի ուղղությամբ որևէ հրթիռ չի արձակվել, սա հերթական սուտ է, որը նպատակ է հետապնդում ընդլայնելու հակամարտության աշխարագրությունը. ՀՀ ՊՆ խոսնակ
«Հայտարարում ենք, որ Նախիջևանի Օրդուբադ շրջանի ուղղությամբ որևէ հրթիռ չի արձակվել, սա ադրբեջանական ռազմաքաղաքական ղեկավարության հերթական սուտն է, որը նպատակ է հետապնդում ընդլայնելու հակամարտության աշխարագրությունը»,- գրել է ՀՀ Պն խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը:
Заявляем, что в направлении Ордубадского района Нахиджевана не было выпущено ни одной ракеты, это очередная ложь азербайджанского военно-политического руководства, которая преследует цель расширить географию конфликта.
Шушан Степанян
We declare that no rocket was launched in the direction of Ordubad region in Nakhichevan. This is yet another lie by the Azerbaijani military-political leadership, aimed at expanding the geography of the conflict.