10։30-13։30 Արտավան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-13։00 Կեչուտ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Ծաղկաձոր քաղաքի «Հայաստանի հեռուստատեսային և ռադիոհաղորդիչ ցանց» ՓԲԸ, «Վիվա-Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Վիարդո» հանգստյան տներին հարակից առանձնատներ, «Ծաղկահովիտ» և «Նարեկ» պանսիոնատներ, «Թեղենիս» առողջարանային համալիր, «Կապիտալ Բիլդ», «Եվրոպա Հաուս», «Դեջի Թեյն» ՍՊԸ-ներ և հարակից բաժանորդներ,
11:00-17:00 Եղվարդ քաղաքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Բաբենց» գյուղտնտեսական կոլեկտիվ տնտեսություն, սեփականատերեր՝ «Հայկ Մկրտչյան», «Լ. Սահակյան», «Ն. Մխիթարյան», «Կարապետ Գևորգյան», «Լուսին» ՓԻՓ, «Նաիրի» Ձեռնարկություն, «Գ. Մարտիրոսյան» և «Սիմոնյան» ԱՁ-ներ «Օհուդ», «Ռաֆշին», «Սիմոնյան և ընկերներ», «Հ Կ Գ», «Ինկոմսպասարկում», «Մոդուս Գրանում», «Ֆուդ Ֆակտորի», «Գարդենիա Լեբնիզ Ֆարմս», «Աշխատանք», «Սեմուր ընդ Կո» ՍՊԸ-ներ, «Նաիրիշին» ԲԲԸ, Եղվարդ Մարզական կոշիկների գործարան, Համակցված կերերի գործարան, Զինմաս, Ջրաբեր, Կապուտան, Հատիս, Զովաշեն գյուղեր, Ջրաբերի հանքեր և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Զատիկ» մանկատուն և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ձորաղբյուր գյուղ մասնակի, Արայի խճուղու բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գառնի և Ողջաբերդ գյուղեր մասնակի, Հացավան և Գեղադիր գյուղերն ամբողջությամբ,