«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 30-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Զաքյան փ. 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 50 շենք, Վարդանանց փ. 5 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարի Թաղ 5-10 շարքեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Գր․ Լուսավորչի փ. 12 շենք,
11։00-17։00 Բաղրամյան պող. 31Ա-35 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 1 նրբ. 1-9 առանձնատներ, Փափազյան փ. 21-23/2 շենքեր,
11։00-17։00 Սարկավագի փ. 106/7-147/1 շենքեր, Սարկավագի փ. 126-128/2 շենքեր, Աճառյան փ. 6-95 շենքեր, Թբիլիսյան խճուղի 26/5, 29/3-34Ա շենքեր և 9/16 առանձնատուն, Մելիքյան փ. 13-17 շենքեր,
10:00-16:00 Դ-3 թաղ․ 14, 15, 16, 17, 18 շենքեր,
11:00-17:00 Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան և Հ․ Ավետիսյան փողոցներ մասնակի, թիվ 88 դպրոց, թիվ 116 մսուր-մանկապարտեզ, «Բրենդլիդեր» ՍՊԸ, «Վիվա Արմենիա», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ «Արա-1», «Արա-2», «Նարեկ» թաղամասեր, Երվանդ Շահազիզի, Նարկացի, Շիրազի, Թամազյան, Պռոշյան, Վառոյի Ձորակ փողոցներ, Կարին, Մեծաձոր, Վերին Բազմաբերդ, Ներքին Բազմաբերդ, Կաքավաձոր, Օթևան, Դիան, Ագարակավան, Կաթնաղբյուր, Դավթաշեն, Աշնակ, Պարտիզակ, Ներքին Սասնաշեն և Վերին Սասնաշեն գյուղեր,