10։30 -12։30 Խաչիկ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-13։00 Արզնի գյուղ՝ 2-րդ և 5-րդ թաղամասեր, Արզնի համայնքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Արարատ Լադա», «Ակնալիճ», «Գազ Գրուպ», «Պռոբիզնես», «Բիթերմ Ռիվեր», «ՄԼ Մայնինգ», «ԼՏԸ Միքայել» ՍՊԸ-ներ, «Արզնի» թռչնաֆաբրիկա, «Արիկո Գոռ» ՓԲԸ, Սեփականատերեր՝ «Գոռ Գրիգորյան», «Օֆելյա Մովսիսյան», «Ռ․ Թովմասյան», «Թագուշ Կուրզինյան», «Արմեն Ղարապանյան», «Բաբլոյան», «Ս․ Մարտիրոսյան», «Ֆ Ղազարյան», ԱՁ «Կ․ Պողոսյան»,
10:00-16։00 Զովունի գյուղ՝ 1, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 38, 39, 40 փողոցներ, «Արագիլ» այգեգործական ընկերություն, Զովունի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:30 Վարդաձոր բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։50 Գեղամասար, Ավազան, Արփունք, Փոքր Մասրիկ, Նորակերտ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Շիկավարս» ՍՊԸ, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
11:00-14:00 Ստեփանավան քաղաք՝ Ձախափնյա թաղամաս, Բովաձոր գյուղ,
13:00-14:00 Ստեփանավան քաղաք՝ Պռոշյան, Խանջյան, Մատրոսովի, Երիտասարդական, Արևելյան փողոցներ մասնակի, Մեղապարտի, Րաֆֆու, Նժդեհի, Սուրբ Նշանի, Միլիոնի, Սոս Սարգսյան, Սայաթ-Նովայի, Սպարապետի, Խորհուրդների, Մ. Գորկու, Նանսենի, Չարենցի, Ղուկասյան, Թումանյան, Դուրյան, Բաղրամյան, Հարությույան, Աբովյան փողոցներ մասնակի, Վարդաբլուր, Գարգառ գյուղեր մասնակի, Ուրասար, Կաթնաղբյուր, Ուռուտ, Սվերդլով և Լեջան գյուղեր,