10։30-12։30 Արտաբույնք գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։00 Չարենցավան համայնք՝ 4 թաղամաս 18-22; 5 թաղամաս 1-18; 28-31 շենքեր, թիվ 2 դպրոց և թիվ 6, 47 մսուր-մանկապարտեզներ,
10։30-16։30 Աղվերան, Արզական համայնքներ, «Բջնի» այգեգործական ընկերություն, «Աշնաղ» գազալցակայան, «Վիվա Արմենիա», «Տելեկոմ Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Առինջ գյուղ՝ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 14, 24, 26 փողոցներ, Ձագեվանքի, Մաշտոցի, Մնացականյան, Հայկ Գասպարյան փողոցներ և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Հյուսիսային ավտոկայան և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ջրվեժի ամառանոցներ մասնակի, Ջրվեժ գյուղ մասնակի, Թևոսյան փողոցի ռեստորանային համալիրներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ողջաբերդ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ձորաղբյուր գյուղ մասնակի,
11։00-13։00 Սոթք, Ազատ, Կութ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Տելեկոմ Արմենիա», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
11:00-16:30 Երանոս բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
14։00-16։00 Շատվան, Շատջրեք, Գեղամաբակ, Ջաղացաձոր, Այրք, Նորաբակ, Վերին Շորժա, Ներքին Շորժա գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Այրք-1» և «Այրք-2» ՓՀԷԿ-ներ, «Տելեկոմ Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,