Երևանի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջան՝
10։00-16։00 Ծովակալ Իսակովի պող․ 50/9 տարածք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Երևանի Էրեբունի վարչական շրջան՝
10։00-16։00 թիվ 178 դպրոց, Արին Բերդի 4-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքի 1-7 մուտքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Աէրացիա թաղ․ 4, 5, 6, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-12։00 Մասիս քաղաք՝ Նոր թաղամաս մասնակի, Քաղաքապետարանի շենք, «Տելեկոմ Արմենիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Նորամարգ, Սիս, Սայաթ-Նովա, Ռանչպար գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։00 Մրգավետ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-13։00 Արարատ քաղաք՝ Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավան մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Արարատյան փողոց մասնակի, Եղեգնավան, Արալեզ և Նոյակերտ գյուղեր մասնակի,
12:00-14:00 Մասիս քաղաք՝ Հանրապետության, Երևանյան փողոցներ մասնակի, Ազատամարտիկների 3-10 փողոցներ մասնակի, թիվ 6, 7, 9 նրբանցքներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
14:00-16:00 Մասիս քաղաք՝ 2-րդ, Կայարան և Նոր թաղամասեր մասնակի, Ռանչպար և Սիս գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-12։30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Մյասնիկյան, Արսենյան, Նարեկացու, Շահումյան, Աթարբեկյան, Անդրանիկի, Միկոյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,Գլաձոր գյուղ մասնակի,
10։30-16։30 Զորավան, Արագյուղ, Բուժական, Սարալանջ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալխալյա», «Ալրեյամի ֆարմ» ՍՊԸ-ներ, «Զորավան» և «Նաիրյան» ԲԲԸ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ Գևորգյան», «Գ․ Պետրոսյան», «Սամվել Ամիրխանյան», «Անահիտ Վարդանյան», «Կ․ Փիլոյան», «Զ․ Կարապետյան», «Մ․ Հարությունյան», «Հ․ Բաղդասարյան», «Դ․ Հայրապետյան», «Շ․ Ղազարյան», «Վիվա-Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
11։00-17։00 Մայակովսկի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արամուս գյուղի ամառանոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան քաղաք՝ 5, 6, 7, 8 միկրոշրջաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան քաղաք՝ 2 միկրոշրջան մասնակի, Զոնալ կայան թաղամաս,
09։30-11։00 Վերին Շորժա գյուղ՝ 1-ին փողոց,
10:00-10:30 Մադինա, Լեռնակերտ բնակավայրերն ամբողջությամբ, Ներքին Գետաշեն բնակավայր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12:00 Մարտունի բնակավայր մասնակի,
10։30-13։30 Մեծ Մասրիկ, Կուտական, Կախակն, Տրետուք գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Հրանտ Կարապետյան» ՍՊԸ, «Գոգա-Սեդա Հարությունյաններ» ՍՊԸ, «Հայաստանի հեռուստատեսային և ռադիոհաղորդիչ ցանց» ՓԲԸ, «Վիվա-Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
10:00-16:00 Ճամբարակ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջիլ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:30 Երանոս բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կարճաղբյուր բնակավայրն ամբողջությամբ, «Սևան Իշխան» ՓԲԸ, Կարճաղբյուրի զինմաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վիվա-Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
14:00-15:00 Լիճք բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
14:00-16:50 Գեղամասար, Ավազան, Արփունք, Փոքր Մասրիկ, Նորակերտ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Շիկավարս» ՍՊԸ, «Վիվա-Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,