«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ հոկտեմբերի 20-ին ժամը 10:00-ից մինչև հոկտեմբերի 21-ի ժամը 22:00-ն կդադարեցվի Արաբկիր վարչական շրջանի Սեվքարեցի, Սաքոյի, Հ. Էմինի, Մանուշյանի, Վ. Այգեկցու, Ռիգայի, Համո Սահյանի, Բակունցի, Օրբելի, Կալենցի, Ա.Տեր-ավետիքյան /արաբկիր 38 փ., Նիկոլ Դումանի, Բարբյուսի, Սեպուհի, Գուլակյանի, Երզնկյանի, Քեռու, Գր.Արծրունի, Գրիբոյեդովի, Վ. Համբարձումյանի շենք 2-6, Հակոբյանի, Սեվոստոպոլյան, Ա.Խաչատրյանի, Ա.Խաչատրյանի 1 Նրբ., Վահր.Փափազյանի 2 Նրբ., Մարշալ Բաղրամյան 2 Նրբ., Մարշալ Բաղրամյան 3 Նրբ., Մարշալ Բաղրամյան 4 Նրբ., Կիեվյան 2 Նրբ, Գյուլբենկյանի, Վ. Վաղարշյանի շենք 12-32/10, Վահր. Փափազյանի ՇԵՆՔ 21-118/1, Վ.Առաջին, Վեհափառ /կասյանի, Կոմիտասի ՇԵՆՔ 1-32, Սունդուկյանի ՇԵՆՔ 1-7, ՏՈւՆ 5-24, Ավետ Ավետիսյանի ՇԵՆՔ 1-23 ,Մարշալ Բաղրամյանի ՇԵՆՔ 21-89, Կիեվյան ՇԵՆՔ 18-32, Սբ.Աբգար Թագավորի, Ջեյմս Բրայսի, Այգեձոր փողոցի ջրամատակարարումը:
Հոկտեմբերի 20-ին ժամը 10:00-ից մինչև հոկտեմբերի 21-ի ժամը 22:00-ն կդադարեցվի Կենտրոն վարչական շրջանի Պռոշյանի, Պռոշյանի 1 Նրբ., Կոնդ, Հնդկաստանի, Ռուսթավելի, Սիմեոն Երեվանցու, Ֆրիկի, Պարոնյանի ՇԵՆՔ 15-50/3 , Մ.Սարյանի ՇԵՆՔ 22, 24-24/1, 26 զույգերի, Իսրայելյանի ՇԵՆՔ 43, Հ.Կոզեռն փողոցի ջրամատակարարումը: