Երևանի Արաբկիր վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Տիգրանյան փակ. 7 շենք, Ա․ Ավետիսյան փ. 1-47/1 շենք, Բաղրամյան պող. 70-84/1 շենք, Սունդուկյան փ. 2 շենք,
Երևանի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Գերցենի փ. 25 շենք, Ռուբինյանց փ. 5/14, 27/21, 27/3, 29 շենքեր և 27/15, 27/4-27/13 27/7-27/84, 27/15-27/107 առանձնատներ, Ռուբինյանց փողոցի (Հարավ Կովկասյան) առանձնատուն, Ռուբինյանց փողոց՝ «ՀԱՅԿ-2000» ՍՊԸ, Ավետիսյան փ. 2-4 շենքեր, Համբարձումյան փ. 1-3 շենքեր, Բաղրամյան պող. 68 շենք, Բուսաբանական փ. 32/2 առանձնատուն, Գեղարվեստական հուշանվերային գործարան,
10:00-16:00 Նոր Արեշ 41 փողոց 12, 14 շենքեր և 17 առանձնատուն, Ավանեսովի 1-ին փողոց 18, 20, 22, 24, 26 շենքեր, Խ․ Դաշտենցի փողոց 4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Ներքին Շենգավիթ թաղ. 13, 14 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ թաղ. 12 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ և 14 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆրունզեի փ․ 8, 8/1, 10, 10ա, 12, 16, 18 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 97 դպրոց,
11։00-15։00 Իսակովի պող․ 27, 29/14, 27/24, 27/29 27/46, 27/9, 29/12, 29/11, 27/44, 27/65, 27/35, 27/23, 27/60, 27/43, 27/41, 27/47, 25/33 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալֆա Ռենեսանս» ՍՊԸ, սեփականատերեր՝ «Դավիթ Փինաչյան», «Արսեն Փարվանյան»,