«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 27-35Ա, 29/2-31, 34-38, 35/2, 37, 40-44, 41-43, 45/1-49, 46-68Ա, 52-54/1, 56, 59/6-61 շենքեր, Ադոնցի փ. 18/8 շենք, Վրացական փ. 4-8, 9, 10, 15-17 շենքեր, Գրիբոյեդովի փ. 1Ա, 1Բ, 1/1, 2-4/6, 5, 5Ա, 7-31 շենքեր, Զարյան փ. 1-2/1, 15-17, 19-21 շենքեր և 2-18 առանձնատներ, Հայրիկ Մուրադյան փ. 16-35 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 2-2/1, շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 165-171 շենքեր, Ա․Խաչատրյան փ. 30-32, 31/1-33/1 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 35-39, 42-44, 50, 54-58Ա շենքեր, Ն․Տիգրանյան փ. 5-7 շենքեր,
10:00-16:00 Ֆանարջյան փ. 1-91/3 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 139 շենք, Հասրաթյան փ. 18/7 շենք, Ադոնցի փ. 10-14 շենքեր, Ահարոնյան փ. 2/1-2/2 շենքեր, Ներսիսյան փ. 5, 12 շենքեր, Ազատության պող. 2/4, 24/15 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 3-13/5 շենքեր, Սարկավագի փ. 145-147/1 շենքեր, թիվ 161 մանկապարտեզ, Մելիքյան փ. 13-24/12 շենքեր և Թբիլիսյան փ. 26/5 շենք,
10:00-16:00 Ավանեսովի փ. 1/1 շենք, Ավանեսվի 1-ին փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Արեշ փ. 127/3 շենք,
10:00-16:00 Արշակունյաց պող․ 135Ս, 135Բ, 135Գ, 135Դ, 135Ե, 135Վ շենքեր, Արշակունյաց պողոտայի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գ․Նժդեհի փ․ 12, 14, 16, 18 շենքեր, Մանթաշյան փ․ 1, 2, 3, 4, 26 շենքեր, Մանթաշյան փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Վշտունու, Առաքելյան և Եղիազարյան փողոցներ մասնակի, Նազարբեկյան թաղ․ 17, 18, 19, 21 շենքեր և հարակից բաժանորդներ,
10:00-16:00 Նորք՝ Գ․ Հովսեփյան փ. 48/3, 48/4, 50/3 շենքեր, «Մարգշին» ՍՊԸ, Նորքի Այգիներ թաղ․ 181/Ա առանձնատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Զեն-1» ռեստորանային համալիր, «Լանջ» ռեստորանային համալիր, Գ․ Ջահուկյան փ. 213/9 շենք,