Հովհաննես Ավետիքի ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ – տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարի տեղակալ
Ռոման Խաչիկի ՍԱՀԱԿՅԱՆԻՆ – Ազգային անվտանգության ծառայության սահմանապահ զորքերի շտաբի պետի տեղակալ, գնդապետ
Ռոբերտ Վոլոդյայի ՂԱՐՍՈՅԱՆԻՆ – Ազգային անվտանգության ծառայության սահմանապահ զորքերի սահմանային վերահսկողության ջոկատի պետ, գնդապետ
Աննա Հովսեփի ՄԱԿԱՐՅԱՆԻՆ – ներքին գործերի նախարարության միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայության անձնագրային և վիզաների վարչության անձնագրային բաժնի պետ
Դավիթ Սլավիկի ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻՆ ներքին գործերի նախարարության փրկարար ծառայության Սյունիքի մարզային փրկարարական վարչության պետ, փրկարարական ծառայության գնդապետ
Վարդան Բագրատի ՄԿՐՏՉՅԱՆԻՆ – ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության Սյունիքի մարզային վարչության պետ, ոստիկանության փոխգնդապետ
Էդուարդ Գրիգորի ՊԵՏՐՈՍՅԱՆԻՆ – աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության միասնական սոցիալական ծառայության պետ
Վարդան Գագիկի ՍԱՐԳՍՅԱՆԻՆ – արտաքին գործերի նախարարության լրատվության և հանրային դիվանագիտության վարչության լրատվամիջոցների հետ կապի և հանրային դիվանագիտության բաժնի վարիչի պաշտոնակատար»,- ասված է հրամանագրում:
ՀՀ նախագահ Վահագն Խաչատուրյանը մեկ այլ հրամանագիր է ստորագրել Հասմիկ Ղահրամանյանին և Գևորգ Թումանյանին Անանիա Շիրակացու մեդալով պարգևատրելու մասին:
«Հիմք ընդունելով վարչապետի միջնորդությունը՝ համաձայն Սահմանադրության 136-րդ հոդվածի և «Հայաստանի Հանրապետության պետական պարգևների և պատվավոր կոչումների մասին» օրենքի 5.3-րդ հոդվածի 1-ին մասի, տնտեսության զարգացման գործում ներդրած ավանդի համար Անանիա Շիրակացու մեդալով պարգևատրել.
Հասմիկ Ջևիկի ՂԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆԻՆ – Հայաստանի Հանրապետության կենտրոնական բանկի խորհրդի անդամ
Գևորգ Կարոյի ԹՈՒՄԱՆՅԱՆԻՆ – Հայաստանի Հանրապետության կենտրոնական բանկի արժույթի թողարկման և դրամագիտության կենտրոնի ղեկավար»,- ասված է հրամանագրում: