«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Աբովյան փ. 22, 22ա, Սայաթ Նովա պող. 8, Թումանյան փ. 28/20 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 7-րդ փողոցի, 7-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, թիվ 124 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Նոր Արեշ 2 փ. 1-30, 29-62, 4-րդ փ. 1-46, 45-59, 11փ. 13-40 սեփական տներ, Մուրացան փ.125-184 սեփ. տներ և 130-138 զույգ համարի սեփական տներ,
11:00-17:00 Բաղրամյան պող. 6 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թամանյան փ. 3, 5 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Իսահակյան, Զարոբյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մայիսի 9-ի, Արագածի, Կողբի փողոցների սեփական տներ, Չեխովի փ․10, Մայիսի 9-ի փ․ 51ա, Շևչենկո փ․ 10 շենքեր, Շևչենկոյի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Հնաբերդ, Գեղաձոր, Նորաշեն և Գեղադիր գյուղեր,
11։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Կոմիտասի, Աբովյան փողոցներ մասնակի, Պարույր Սևակի 1, 2, 3 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավանի համայնք՝ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 և 49 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,