10:00-16:00 Եր․ Քոչարի փ. 1, 3 շենքեր, Վրացյան փ. 79-95 սեփական տներ, Ալեք Մանուկյան փ. 8/1 շենք, Իսրայելյան փ. 37 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Բագրատունյաց պող․ 13 շենք,
11:00-17:00 Բաբայան փ. 26 շենք, Ռուբինյանց փ. 4ա շենք, Ալիխանյան փ. 12 շենք,
Բաղրամյան պող. 1 փակ. 9 շենք, Կիևյան փ. 11, 18 շենքեր, Օրբելի փ․ 12, 14 շենքեր,
Ազատության պող․ 12 շենք, Կոմիտասի պող. 27, 56 շենքեր, Արաբկիրի քաղաքացիական կացության ակտերի գործակալություն (ԶԱԳՍ), “Երքաղլույս” ՓԲ ընկերություն, քաղ․ “Մարգարյան Արամ”, “Լուգրանակ”, “ՍԱՈՒԹՐԵՅԴ”, “ՍՊՓԻԷՍ ՕԻԷ Քորփորեյշն”, “ՌԱՆ ՕՅԼ”, “Նուշիկյան Ասոցիացիա” ՍՊ ընկերություններ, քաղ․ ”Աշոտ Քեռյան”, “Էքա Ցերեկ” ՍՊԸ, քաղ․ “Էդուարդ Ճարոյան”, քաղ․ “Կարեն Պողոսյան”, քաղ․ “Եղիշ Եղիշյան”, քաղ․ “Վարուժան Բեյրության”, “Ջրային կոռույցներ”, “ԱԲՍԵՈ-ԱՐՏ” ՍՊ ընկերություններ, քաղ․ “Կարեն Մկրտչյան”, “ԳՈՌՆԱՆ” ՍՊԸ, քաղ․ “Դավիթ Սարդսյան”, քաղ․ “Բաղդասար Կարնազյան”, քաղ․ “Արտյոմ Զարգարյան”, քաղ․ “Արտավազդ Սահակյան”, “Կանաչապատում և շրջակա միջավայրի պահպանություն” ՀՈԱԿ, “Սեքյուրիթի Դրիմ” ՍՊԸ, Ռուսական եկեղեցի, Նորագավիթ 1, 2 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ 1 փողոցի 1-ին նրբանցքի և 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,