«Վեոլիա ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված՝ փետրվարի 19-ին՝ ժամը 10:00-24:00-ն, կդադարեցվի Երևանի Շենգավիթ վարչական շրջանի՝ Գ. Նժդեհի, Բագրատունյաց, Շահամիրյան, Ֆրունզեի, Մայիսի 9-ի, Մխչյան, Կատովսկու, Մուսայելյան, Պատկանյան, Մադոյան, Արագածի, Օդեսայի, Բայդուկովի, Հրազդանի, Լ.Խաչիկյան, Կողբի, Գորգագործների, Սմբատ Զորավարի, Ղարիբջանյան, Եղբայրության, Մանթաշյան, Մանանդյան, Շևչենկոյի, Նիզամու, Մասիսի, Զ.Եսայան, Հ․Հովսեփյան փողոցների և նրբանցքների, Ներքին Շենգավիթ և Նորագավիթ թաղամասերի, Վերին Շենգավիթ թաղամասի 1-ին, 2-րդ, 10-րդ, 11-րդ փողոցների ու նրբանցքների, Եղ.Թադևոսյան փողոցի և նրբանցքի, Սևանի փողոցի և նրբանցքի, Արին-Բերդի փողոցի և նրբանցքի, Արցախի 4-րդ նրբանցքի, Արտաշիսյան 39-81, Չեխովի 1-50, Արշակունյաց 36-330, Ս․Տարոնուի 1-10 համարների և նրբանցքների ջրամատակարարումը: