10։00-16։00 Բարձրաշեն գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-12։30 Արենի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-15։00 Վայք քաղաք՝ Երկրաբանների փողոց, Ջերմուկի խճուղի և Չայքենդի թաղամաս մասնակի, Արտավան, Սարավան, Սարալանջ և Ուղեձոր գյուղեր, Սարավան գյուղ՝ «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Լիդիան Արմենիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
11:00-17:00 Աբովյան քաղաք՝ 3, 4, 5, 6, 7, 8 միկրոշրջաններ, Պիոներական փողոցի շուկա և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ուսանողական» և «Պաժառնի» թաղամասեր, Հատիսի փողոց, Ծննդատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Սարալանջ» թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Գյուղ և Կոտայք գյուղեր, Աբովյանի քաղաքապետարան, «Հաշվիչ» ԲԲԸ, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Գյուղ և Կոտայք գյուղեր,
10։30-16։30 Lճաշեն, Չկալովկա, Նորաշեն գյուղերն ամբողջությամբ, Վարսեր գյուղ մասնակի, Լճաշենի Զին մաս, «Գազերյան», «Ռուբուշ», «Տափերականի Կամուրջ», «Թրի Միրմեդ Բրիչ», «Նոյ Լենդ», «Քրիստալ Լեյք», «Գոգ Արս», «Լեվ Լեն», «Արա Արեգ», «Գրին Սոլնուշնս», «Քյավառ Նաիրի», «Վով Սամ», «Բաղդար», «Գազերյան», «Գեղամա Աշխար», «Սֆերասերվիս», «Ծովածոց» ՍՊԸ-ներ, «Գ. Սարգսյան», «Կ. Մարտիրոսյան», «Կ. Ավետյան», «Ազիզյանների Ընտանիք», «Ա. Ղուկասյան», «Հ. Սեդրակյան», «Ա.Տեր Գրիգորյան», «Ա. Սալազարյան», «Է. Մխիթարյան», «Շ. Բոզոյան», «Հ. Պողոսյան», «Դ. Գաբրիելյան», «Ա. Գասպարյան», «Ա. Ավագյան», «Գ. Հակոբյան», «Ս Հայրապետյան», «Հայր և որդի Ալավերդյաններ», «Վ. Մարգարյան», «Ա. Ալավերդյան» ԱՁ-ներ, Սևանի խմելու ջրի պոմպակայան, Լճաշենի և Չկալովկայի գյուղերի պոմպեր, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, Ավտոտեխսպասարկման կետ և Հեռուստակենտրոն,
11:00-14:00 Զոլաքար բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Մադինա, Լեռնակերտ բնակավայրերն ամբողջությամբ, Ներքին Գետաշեն, Լիճք բնակավայրերն մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-11:00 Դիտավան, Ազատամուտ, Կայանավան, Այգեհովիտ, Վազաշեն, Աչաջուր, Լուսաձոր, Լուսահովիտ, Ակնաղբյուր, Խաշթառակ, Սևքար, Սարիգյուղ, Ծաղկավան, Կիրանց, Աճարկուտ գյուղեր, գազի լցակայաններ, բջջային օպերատորների կայաններ, «Բենտոնիտ» գործարան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,