Երևանի քաղաքապետարանում այսօր ձերբակալված պաշտոնյաներից մեկը հասարակական կարգի պահպանության ծառայության պետ Արամ Գյուլզադյանն է։ Այս մասին հայտնում են իրավապահ համակարգում Factor TV-ի աղբյուրները։
Ավելի վաղ հաղորդել էինք, որ այսօր իրավապահները ձերբակալել են Երևանի քաղաքապետարանի պաշտոնատար անձանց։ Քաղաքապետի մամուլի խոսնակ Հայկ Կոստանյանն էր տարածել տեղեկությունը՝ մանրամասներ չհայտնելով։
տեղեկացնում եմ, որ ձերբակալվել են Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակիցներ։ Քաղաքապետարանը համագործակցում է իրավապահ մարմինների հետ՝ օրենքով սահմանված ընթացակարգերին աջակցելու նպատակով։Լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող եք դիմել ՀՀ հակակոռուպցիոն կոմիտե»,- հայտնել է Կոստանյանը։
Հակակոռուպցիոն կոմիտեից ևս այս պահին միայն հաստատում են ձերբակալված անձանց առկայության մասին տեղեկությունը՝ այլ մանրամասներ չհայտնելով։