Էմմա Բարսեղյան – 113 ձայն
Վահագն Մկրտչյան – 138 ձայն
Կարեն Սարուխանյան – 143 ձայն։
Նշենք, որ Սարիկ Մինասյանը Միասնական սոցալական ծառայության Գյումրու տարածքային կենտրոնի տնօրենն է, ԼՀԿ խմբակցության նախկին պատգամավոր։
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 26-ին հայտարարել էր, որ Գյումրիում դեկտեմբերի 8-ին, 9-ին, 10-ին տեղի կունենան նախնական ընտրություններ, միջազգային տերմինով ասած՝ փրայմերիզի տարբերակ կկիրառվի: Քաղաքապետի ժամանակավոր պաշտոնի համար ինքնառաջադրվել է 7 թեկնածու՝ ԱԺ «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավորներ Դավիթ Առուշանյանը, Կարեն Սարուխանյանը, ՄՍԾ Գյումրու տարածքային կենտրոնի տնօրեն Սարիկ Մինասյանը, Գյումրու նախկին փոխքաղաքապետ Վահագն Մկրտչյանը, Գյումրու ավագանու անդամ Շավարշ Արամյանը, 33-ամյա Լևոն Անանյանը, Շիրակի մարզպետի աշխատակազմի զարգացման ծրագրերի մշակման և իրացման բաժնի ավագ մասնագետ Էմմա Բարսեղյանը: Նշենք, որ այսօր վերջին օրն է, երեկոյան կամփոփվեն արդյունքները։