• Վլադիվոստոկում տնտեսական համաժողովի շրջանակում տեղի է ունեցել Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի և Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինի հանդիպումը: Քննարկվել են տնտեսական, ինչպես նաև Լեռնային Ղարաբաղում անվտանգության ապահովման հարցեր։
• ՏԿԵ նախարարի տեղակալ Արմեն Սիմոնյանը հայտնել է, որ մշակել են նախագիծ, որով օնլայն տաքսի ծառայությունների ամեն փոխադրումից կգանձվի 100 դրամ պետական տուրք:
• Մանվել Գրիգորյանի եղբորորդին՝ Արշալույս համայնքի նախկին ղեկավար Զարզանդ Գրիգորյանը և նրա հետ փոխկապակցված երկու անձինք հրավիրվել են դատախազության ապօրինի ծագում ունեցող գույքի բռնագանձման գործերով վարչություն՝ իրենց առնչությամբ գործի նյութերին ծանոթանալու։
• Պաշտպանության նախարարությունն այսօր հերքել է Ադրբեջանի ևս մեկ հաղորդագրություն, թե իբր ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները կրակ են բացել քաղաքացիական հողափոր մեքենայի ուղղությամբ։ ՀՀ ՊՆ-ից նշել են, որ հայ-ադրբեջանական սահմանին իրադրությունը հարաբերականորեն կայուն է։