«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 4-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանում՝
10։00-16։00 Արշակունյաց պող․50 բնակելի շենք, Մաշտոցի պող. 10, 16, 16ա շենքեր, Գր․ Լուսավորիչ փ. 3, 3/1, 3/2, 3/3 շենքեր, Զաքյան փ. 10 շենք, Բրյուսովի փ. 1, 2 , 19, 21, 23, 28, 38, 39, 48, 54 շենքեր, Արշակունյաց պող. 18/1-18/4, 54/1, 54/2, 54/3, 52, 56 շենքեր, թիվ 140 մանկապարտեզ, «Փրկություն» հաշմանդամ երեխաների և երիտասարդների կենտրոն, Չեխովի փ․ 29, 31, 31/1, 35 շենքեր, Եղ․ Թադևոսյան փ․ 2, 4, 6 շենքեր, Մանթաշյան փ․ 5, Բագրատունյաց պող․ 39 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զավարյան փ. 20-55 սեփական տներ, Տոլստոյի փ. 8-64 սեփական տներ, Եր․ Քոչարի փ. 23, 23/7, 28 շենքեր, Չարենցի փ. 59 շենք, Ֆիզկուլտուրնիկների փ. 29, 29/1 շենքեր, Ալեք Մանուկյան փ. 36 շենք, Այգեստան 4, 5, 6, 12 փողոցներ մասնակի, Մարտի 8-ի փողոցի 13, 18, 34, 36 սեփական տներ, Աբովյան փակուղու հասցեներ, Չարենցի փ. 10 շենք, Տերյան փ. 65 շենք, Նալբանդյան փ. 33 շենք, Թումանյան փ. 10 շենք, Խորենացի փ. 29 շենք, Չայկովսկի փ. 34 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պռոշյան փ. 2 շենք, Գյուլբենկյան փ. 42, 46 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 9 շենք, Հր.Քոչար փ. 23 շենք, Կիևյան փ. 6 շենք, Թբիլիսյան խճ. 7 շենք 1-ին մուտք, Փափազյան փ. 28ա շենք, Խաչատրյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռայնիսի փ. 89 և Գոգոլի փ. 87 շենքեր, Խաչատրյան փ. 1/2, 32 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 132 դպրոց, թիվ 33 մանկապարտեզ, Արաբկիր 49 փողոցի սեփական տներ, Հյուսիսային Ճառագայթ սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 36 շենք, Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 17/1 շենք, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 8, 41, 45, 49, 53, 55, 55ա, 55բ, 57, 63, 65, 71, 73, 79 շենքեր, Վիլնյուսի փ. 49 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 104 մսուր մանկապարտեզ, թիվ 197 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Դ․ Մալյան փ. 12-33 սեփական տներ, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 10 շենք, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի փ. 7, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ․ 7 շենք, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Խորենացի փ. 3 շենք, Ավան՝ Սայաթ-Նովա թաղ. 4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ 2-րդ միկրո.՝ 1/5 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-15։00 Գեղաշեն, Զովք գյուղեր և հարակից տարածքներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք, Շահումյան, Սպանդարյան, Սաֆարյան, Գայի փողոցները, Շիրակի, Կոմիտասի, Աբովյանի, Չարենցի, Իսահակյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր և Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,